+420 605 852 241
 
 
 
Rozvod nemusí být
Vaše nejhorší zkušenost
 
advokátní kancelář Praha
 
 
 
 
 

 
 

Advokát pro rodinné právo Praha - reference

Advokát pro rodinné právo musí být občas terapeut, diplomat, vyjednavač, nebo prostě přítel. Vzájemná důvěra mezi advokátem a klientem je velmi důležitá. Někteří klienti se rozhodli, že se o svou zkušenost s naší advokátní kanceláří podělí.

Kunčická Iveta


Dlouho jsem věřila, že manželství se mi podaří zachránit kvůli synovi i sobě. Bohužel opak byl pravdou. V roce 2014 jsem začala hledat na internetu vhodnou zástupkyni, která vše dovede ke zdárnému konci. Věděla jsem od začátku, že jdu do boje s člověkem, který mi bude klást klacky pod nohy a dělat různé schválnosti. Navštívila jsem na internetu stránky o rozvodu, kde byly odkazy na zástupce, kteří v tomto oboru mají dlouholeté zkušenosti. Mně se zamlouvala od první chvíle paní Horáková. První schůzku jsme měly domluvenou ještě tentýž rok v prosinci. Bohužel nemoc a další komplikace byly důvodem ke zrušení schůzky. V hlavě mi hlodal červíček, zda to ještě jednou nezkusit, tak jako mnohokrát předtím. Nakonec jsem se v lednu 2015 definitivně rozhodla a oslovila paní magistru k pomoci ohledně sporného rozvodu. Byla milá, příjemná, velice ochotná - prostě profesionál na svém místě. Chci ještě jednou touto cestou poděkovat paní Horákové. Odvedla skutečně velký kus skvělé práce s tím, že mi dala ještě na závěr pár dobrých rad.
Děkuji paní Horáková, jsem s pozdravem

Zuzana Dolníková a Jindřich Mysliveček

Rádi bychom vřele doporučili právní zastoupení paní advokátky Mgr. Hany Horákové. Její služby jsou na vysoké úrovni – kvalita, spolehlivost, rychlost. Za její právní pomoc a zastoupení mnohokrát děkujeme.

Ptáček Luboš

Moc děkuji za odpověď a chci Vám poděkovat asi za hodně lidí, kterým tímto hodně pomůžete i psychicky.
S pozdravem Ptáček Luboš

Lída Zahradníčková a Lenička s Janinkou

Dobrý den, ještě jednou Vám chci moc poděkovat za pomoc a vstřícné jednání. Díky Vašemu přístupu jsem celou tu pitomou situaci zvládala mnohem lépe.
Lída Zahradníčková a Lenička s Janinkou

Ing. Kateřina Kyllarová

Rozvod bolí. Hodně. Ztrácíte všechno, čemu jste věřili a s čím jste spojovali svůj život a budoucnost. A to se stalo i mně a mým dětem. Otřesená a nejistá jsem hledala oporu. Vzhledem k tomu, že v našem případě se řešily nejen vztahy, ale i majetek, složitý propletenec vztahů, závazků, dluhů, měla jsem zkušenost i s právníky z jiných (snad i renomovaných) kanceláří. Jejich služby sice přispěly k vyřešení majetkových poměrů, ale podstatu věci – tj. náš faktický rozvod a následnou péči o děti - nijak neřešili. Od chvíle, kdy jsem potkala paní Mgr. Horákovou, měla jsem pocit, že jsem konečně v dobrých rukách. Nejen že mě poučila, vše vysvětlila a následně snad i donutila podstoupit „svlékání z kůže“. Vydržela a ustála moje pláče a třesoucí se ruce, nejistotu a pochybnosti, dovedla mne k potřebným zákonným krokům a nesmírně tak pomohla mně, ale hlavně mým dětem. Byla od samého začátku naší spolupráce pevná a klidná, v úsudcích jistá a navrhovaná řešení byla jasná, přímá a především uskutečnitelná! Svého bývalého muže jsem bohužel musela poslat před soud, dohoda nebyla možná. Nebylo to příjemné, to ani trochu, ale blízkost a erudice mého právního zástupce mi vše usnadnilo. Jenom díky odborné, zkušené a empatické práci paní Mgr. Horákové jsem byla v klidu nejen u soudních stání, ale především mám pocit, že díky jejímu dobrému odhadu situace je rozvod našeho manželství spravedlivý a vůči dětem příznivý. Nikomu nepřeji, aby se rozváděl. Ale pokud není zbytí, jsou právní služby paní Mgr. Horákové beze zbytku perfektní. Nejen v průběhu přípravy, při samotném procesu, ale i po jeho skončení téměř nezištně kontroluje formulace, termíny, a to vše ve prospěch svého klienta. Odbornost bez arogance, vcítění bez kalkulu, přímost a inteligence, okouzlující osobnost … to vše je moje opora.
Paní Mgr. Hana Horáková

MUDr. Tomáš Sochor

Velmi rychle po rozchodu s bývalou partnerkou jsem pochopil, že jakákoliv dohoda s ní nebude možná. Oslovil jsem tedy svého bývalého spolužáka, nyní advokáta, a abych měl i pohled jiného právníka, navštívil jsem i advokáta svého kolegy, který si rozvodem již prošel. Nedá se říci, že bych nebyl s nimi spokojený, ale cítil jsem, že zrovna tak, jako v medicíně, je i v právních věcech důležité hledat specializujícího se odborníka. Na doporučení mého pacienta právníka jsem se obrátil na paní magistru Horákovou a hned po prvním sezení jsem pochopil, že jsem našel to, co jsem hledal. Jedná se o advokáta, který neslibuje úspěch a vítězství a hlavně se neomezuje na strohý překlad paragrafů do "lidské" řeči. Pomůže totiž vybudovat strategii a na každý tah protihráče obratně reaguje. Potěší to, když zrovna vyhráváte, ale je třeba umět i zatnout zuby a pokorně ustoupit, když to tato advokátka doporučí, ona totiž ví moc dobře proč. Chápe totiž emoce svého klienta, ale i emoce protistrany, a tudíž dokáže najít cestu nejvyššího možného zisku za přijatelnou cenu. Má to ale jeden háček! Vyplatí se, aby tento advokát věděl o svém klientovi vše zcela pravdivě. Každou lží či zatajením uškodí klient jen a jen sám sobě. Zkrátka rozvod či rozchod není příjemná záležitost a ve finále jde každý sám se svojí kůží na trh, ale když je člověk rozumný a dokáže přijmout i nepříjemné, tato dáma ho tímto martiriem elegantně provede. Když jsem navštívil paní magistru poprvé já, byl jsem v zoufalé situaci, že obě dvě mé děti ex přítelkyně odstěhovala z Prahy na Moravu za svým přítelem a svojí rodinou. Dnes jsem díky paní magistře v situaci, že dceru (2,5) vídám denně a syna (5) mám ve své péči. Expřítelkyně bydlí v bytě vzdáleném od mého bytu, vyjádřeno tempem chůze mé dcery, 3 minuty... Rád bych poznal právníka, který dokáže víc... A to vše za jeden jediný rok...
MUDr. Tomáš Sochor